Walentynki w naszym przedszkolu!
W piątkowy dzień panowała u nas iście serduszkowa atmosfera!
Przedszkolaki rozmawiały o przyjaźni, koleżeństwie i o tym, jak ważne jest okazywanie serca innym. Były też własnoręcznie przygotowane serduszkowe ciasteczka, Poczta Walentynkowa, gry i zabawy w atmosferze radości i serdeczności.



.jpg)







