„Dziś w naszym przedszkolu zapanowało wielkie miau!
Z okazji Dnia Kota nasze przedszkolaki zamieniły się w radosne mruczki. Były kocie gimnastyki, picie mleczka (na niby!) i mnóstwo wspólnej zabawy. Z Kicia Kocią promujemy dziś empatię i miłość do naszych czworonożnych przyjaciół.
Spójrzcie tylko na te uśmiechnięte buzie i radość jaka bije z portretów naszych czworonożnych przyjaciół.
17.02.2026



.jpg)







