"Od Gwiazdy, od czubeczka,
Aż po sukni rąbek. Hej!
Pięknaś nam choineczko
W tych kolczykach z bombek”.
Na holu naszego przedszkola stanęło świąteczne drzewko, które dzieci przystroiły w bombki, dzwoneczki i łańcuchy. Rozświetlona światełkami choinka, która jest symbolem nadziei, odrodzenia i wspólnoty - wprowadza wszystkich w świąteczny nastrój.
Dziękujemy serdecznie panu Szymonowi Gura, tacie Tosi z Przedszkola nr 4, za ofiarowanie nam świątecznego drzewka.
Dziękujemy także Pani Anecie Chyćko z grupy 4, Pani Aleksandrze Gańskiej i Pani Magdalenie Wółkiewicz z grupy 1 za ofiarowanie łańcuchów, które już ozdobiły poręcze przy schodach.
Dziękujemy naszej kadrze za wspólne zdobienie placówki – Pani Marcie za jemiołę i stroiki, Pani Agnieszce za dzwoneczki na poręczach, zdobienie holu na piętrze, Pani Ani i Pani Ani za ozdobienie parteru budynku, Pani Agnieszce, Pani Ani i Pani Joli za przyozdobienie wejścia i wnętrza!
Jeśli posiadacie Państwo jeszcze niepotrzebne łańcuch czy lampki – z wdzięcznością przyjmiemy!



.jpg)







