Na ludowo!
Z przytupem, kolorowo i wesoło - Zapraszamy całe Rodziny do wspólnego celebrowania Dnia Mamy, Dnia Dziecka i Dnia Ojca podczas pikniku rodzinnego na terenie ogrodu przedszkolnego. 17 czerwca o 16.30 zaczynamy świętowanie od występów dzieci.
Zaplanowane atrakcje przeniosą nas na polską wieś – co warto również podkreślić tradycyjnym strojem ludowym z różnych regionów Polski.
Zachęcamy mamusie, tatusiów i dzieci do przygotowania odpowiedniej garderoby .



.jpg)







