Hania, Marcelinka, Blanka, Jagoda i Ninka brały udział w konkursie plastycznym na maskotkę Straży Miejskiej, organizowanym przez Straż Miejska w Świdniku. Wszyscy uczestnicy dostali upominki i podziękowania za udział. Wizyta naszych przedszkolaków w MOK-u zakończyła się powrotem z ogromnymi uśmiechami na buziach...gratulujemy dziewczynki!!!
Maskotka Straży Miejskiej - Konkurs
Archiwum
23-12-2024Data publikacji, 23-12-2024 Barbara Hajkowska-PirekAutor, Barbara Hajkowska-Pirek 94Ilość wyświetleń, 94


.jpg)







