W piątek dzieci z grupy "Misiaczki" obchodziły "DZIEŃ JABŁKA".
podczas zajęć dzieci zdobywały wiadomości na temat tych pysznych owoców, ćwiczyły koordynację wzrokowo-ruchową segregując kolorowe "jabłuszka" a na koniec wykonały pracę plastyczną.
|
Zatrzymaj animacje
Opcje zaawansowane wyszukiwarki - rozwiń
Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript
Środa, 24.06.2026
Imieniny:
Danuty, Jana, Janiny
Informacje w sliderze |
|
|
|
|